O FIRMIE

 

Działalność biznesową rozpoczęliśmy w 1990 roku w Niemczech. Obecnie, w Polsce, działamy poprzez siedzibę zlokalizowaną w Bełchatowie.

Nasza działalność opiera się o trzy główne elementy: dystrybucję tapet o bogatym wzornictwie i zróżnicowanym przeznaczeniu, poszukiwanie nowych trendów dla autorskich kolekcji tapet oraz produkcję profesjonalnej jakości klejów oraz środków chemicznych przeznaczonych do przygotowania powierzchni przed tapetowaniem lub malowaniem. O wysokim standardzie naszych wyrobów świadczy fakt, że część z nich jest sprzedawana pod marką własną najbardziej liczących się fabryk tapet. Szeroki zakres tej oferty jest dowodem naszego profesjonalizmu i kompleksowego podejścia do tematu.Kierujemy się mottem: "Dostarczać klientom towar wysokiej jakości w optymalnych ilościach i krótkim czasie". Dlatego właśnie staramy się indywidualizować naszą ofertę dla każdego odbiorcy i jesteśmy dumni z tego, że struktura organizacyjna firmy pozwala na realizację nietypowych pomysłów naszych klientów.

Dbamy o to, aby nasi partnerzy byli zadowoleni ze współpracy. To ich preferencje i przekazywane nam uwagi są dla nas najwyższą wartością i źródłem cennej wiedzy i dzięki nim stale się rozwijamy. Stale czuwamy też nad jakością produktów, a także opracowujemy nowe receptury.

Wśród naszych partnerów biznesowych znajdują się wiodące firmy w branży: AS Creation, Desima, Erismann, Hohenberger, ID-ART, KT Exclusive, Linea, Novamur, Parato, Patifix, P&S, Rasch, Ugepa. Współpracujemy stale z firmami dekoracyjnymi specjalizującymi się w montowaniu tapet kontraktowych w budynkach użyteczności publicznej. Swoich odbiorców mamy również wśród hurtowni i sklepów na terenie całego kraju.

The latest collections in our offer: