Aktualności

           

 

         

 

  Od 10 do 13 stycznia we Frankfurcie odbyły się targi „Heimtextil”. Jest to największa na świecie wystawa tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów, która otwiera sezon wystawniczy w branży wystroju wnętrz. Podczas tegorocznej edycji targów,w gronie wystawców juz po raz 10-ty była nasza firma. 

   

 

              Dla nas niezwykle cenny jest przede wszystkim międzynarodowy wymiar targów Heimtextil, a także bogata, wysokiej jakości oferta i nowoczesne wzornictwo prezentowanych produktów. Targi są dla naszej firmy niezastąpionym źródłem inspiracji oraz innowacji. Jako wystawcy jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w tegorocznej edycji – nie tylko zrealizowaliśmy nasze cele promocyjno-handlowe, ale także zdobyliśmy wiele cennych kontaktów w branży oraz uzyskaliśmy liczne opinie na temat swoich produktów.

 

          Dzięki udziałowi w "Heimtextil" firma KBM sp. z o.o. może być na polskim rynku popularyzatorem nadchodzących trendów w wystroju wnętrz. Ich odzwierciedlenie można znaleźć w najnowszej ofercie naszej firmy, do której zapoznania się serdecznie zapraszamy.


 

The latest collections in our offer: