Aktualności

Bizneso Targi Wnętrz Warsaw Home 03-06.10.2019

W dniach 03-06.10.2019 wystawiamy się razem z naszym dystrybutorem Parato na Targach Wnętrz Warsaw Home. Warsaw Home to biznesowe targi wyposażenia wnętrz, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Przez 4 dni będziemy prezentować pełną paletę pięknych tapet, dzielić się naszym doświadczeniem, doradzać, podpowaidać.

Jesteś architektem lub projektantem ? Albo po prostu uwielbiasz piękne wnętrza? Zapraszamy na nasze stoisko C2 34 (Hala C) . Do zobaczenia !

 

 

Targi Heimtextil 10-13.01.2019   

Od 10 do 13 stycznia we Frankfurcie odbyły się targi „Heimtextil”. Jest to największa na świecie wystawa tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów, która otwiera sezon wystawniczy w branży wystroju wnętrz. Podczas tegorocznej edycji targów,w gronie wystawców juz po raz 10-ty była nasza firma. 

Dla nas niezwykle cenny jest przede wszystkim międzynarodowy wymiar targów Heimtextil, a także bogata, wysokiej jakości oferta i nowoczesne wzornictwo prezentowanych produktów. Targi są dla naszej firmy niezastąpionym źródłem inspiracji oraz innowacji. Jako wystawcy jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w tegorocznej edycji – nie tylko zrealizowaliśmy nasze cele promocyjno-handlowe, ale także zdobyliśmy wiele cennych kontaktów w branży oraz uzyskaliśmy liczne opinie na temat swoich produktów.

Dzięki udziałowi w "Heimtextil" firma KBM sp. z o.o. może być na polskim rynku popularyzatorem nadchodzących trendów w wystroju wnętrz. Ich odzwierciedlenie można znaleźć w najnowszej ofercie naszej firmy, do której zapoznania się serdecznie zapraszamy.

 

NOWOŚCI